Maalesef şunu bulamadık: {{term}} Lütfen tekrar deneyin.
Regus response to COVID-19
Regus Chairman - Douglas Sutherland

Douglas Sutherland

Başkan

Douglas Sutherland 18 Mayıs 2010 tarihinde Başkan olarak atandı. Douglas, eBay tarafından devralındığı tarihte Skype'ta Mali İşler Direktörü ve PatchLink tarafından devralındığı tarihte ise Secure Wave'de Mali İşler Direktörü olarak görev yapıyordu. Douglas daha öncesinde ise uluslararası yönetim sorumlulukları taşıyan bir Arthur Andersen Ortağıydı. Çok sayıda ülkede faaliyet gösteren şirketlerde yöneticilik yaptı ve ayrıca Lüksemburg'da Amerikan Ticaret Odası Kurucu Başkanı olarak görev aldı. Douglas hâlen Median Gruppe S.à r.l. ve Socrates Health Solutions Inc. şirketlerinde de Yönetici olarak görev almaktadır.

Regus CEO Mark Dixon

Mark Dixon

İcra Kurulu Başkanı (CEO)

İcra Kurulu Başkanı (CEO) ve Kurucu olan Mark Dixon Avrupa'nın en çok tanınan girişimcilerinden biridir. 1989 yılında Belçika'nın Brüksel şehrinde Regus'u kurduğundan beri liderlik ve yenilikçilik alanında güçlü bir ün kazanmıştır. Regus öncesinde ise gıda sektöründe perakende ve toptan satış yapan işletmeler kurdu. İşletmecilik alanında çok sayıda ödül kazanmış olan Mark, şirketlerin gayrimenkul ihtiyaçlarına olan yaklaşımlarını işin geleceği konusunda sahip olduğu vizyonla çarpıcı şekilde değiştirdi.

Regus COO & CFO - Dominik de Daniel

Dominik de Daniel

Mali İşler Direktörü (CFO) ve Operasyon Direktörü (COO)

Dominik de Daniel 1 Kasım 2015 tarihinde Mali İşler Direktörü (CFO) ve Operasyon Direktörü (COO) olarak Regus'a katıldı. Dominik Regus'a katılmadan önce İnsan Kaynakları Çözümü alanında dünyanın önde gelen tedarikçisi olan Adecco Group'ta 9 yıl boyunca Mali İşler Direktörü olarak çalıştı; ayrıca Adecco Group'ta Küresel Çözümler Departmanın Yöneticisi olarak görev aldı, küresel Bilgi Yönetimi ve Adecco Group'un Çin'deki faaliyetlerinin sorumluluğunu yürüttü. Almanya'nın profesyonel personel bulma sektöründeki lider şirketi DIS AG'de, şirket Adecco Group tarafından devir alınmadan önce, CFO olarak görev aldı.

Regus Senior Non-Executive Director - Lance Brown

Lance Brown

Kıdemli Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi (Non-Exec)

Lance Browne 27 Ağustos 2008 tarihinde Regus Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi (Non-Exec) olarak atandı, 18 Mayıs 2010'da Kıdemli Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olmuş ve 27 Eylül 2012'de ise Aday Belirleme Komitesi Başkanlığına getirildi. Lance daha önceki yıllarda ise Standard Chartered Bank (Çin) Ltd'de CEO ve sonra da Başkan, IMI plc'de Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi, Londra Şehri Kıdemli Danışmanı, China Goldmines plc'de Başkan ve Powergen International İş Geliştirme Departmanında Yönetici olarak görev aldı. Travelex (Çin) şirketinde Başkan ve WS Atkins International Danışma Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

Regus Non-Executive Director - Elmar Heggen

Elmar Heggen

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi (Non-Exec)

Elmar Heggen 1 Haziran 2010 tarihinde Regus Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak ve 27 Eylül 2012'de Denetleme Komitesi Başkanı olarak atandı. Elmar yönetim alanında geniş tecrübeye sahiptir. Önde gelen Avrupa eğlence ağı RTL'de 2006'dan beri Mali İşler Direktörü (CFO), Şirket Merkezi Yöneticisi ve İcra Komitesi Üyesi olarak görev almaktadır. 2000 yılında RTL Group'a katılan Elmar daha öncesinde Birleşme ve Devir Almadan sorumlu Başkan Yardımcısı ve Strateji ve Denetimden sorumlu Başkan Yardımcısı görevlerini yürüttü. Elmar, RTL'ye katılmadan önce, İngiltere'de Felix Schoeller Digital Imaging şirketinde Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür olarak görev aldı. Elmar RTL Group'ta Mali İşler Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi görevlerini yürütmektedir. Ayrıca Atresmedia (İspanya) ve Metropole Television (Fransa) Yönetim Kurulu Üyesi ve Broadcast Centre Europe SA Başkanıdır.

Regus Non-Executive Director - Florence Pierre

Florence Pierre

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi (Non-Exec)

Florence Pierre, 21 Mayıs 2013 tarihinde Regus Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi (Non-Exec) olarak atandı. Yenilikçi ve internet hizmetleri sağlayan şirketlerde yöneticilik, danışmanlık ve ortak girişim yatırımcılığı işlerini yürütmektedir. Uluslararası şirket finansı alanında 30 yıldan uzun deneyime sahiptir ve BNP, Financière Rothschild, Degroof Corporate Finance ve kendi M&A danışmanlık butiğinde üst düzey görevler yürütmektedir. Chicago, New York, Paris ve Brüksel'de çalışmış olan Florence, uluslararası perspektife sahiptir. Ayrıca ekonomi ve finans dersleri verdi, değerleme alanında kitap ve makaleler yayınladı. Fransa'da hem kamuda hem de özel şirketlerde çok sayıda girişimcilik ve yenilikçilik komitesinin üyesidir. Florence 2010 ila 2013 yılları arasında 3i Infrastructure plc'de Yönetici olarak çalıştı ve hâlen ekonomik istihbarat alanında önde gelen bir Fransız stratejik danışmanlık şirketi olan ESL Network'de Yöneticidir.

Regus Non-Executive Director - François Pauly

François Pauly

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi (Non-Exec)

François Pauly 19 Mayıs 2015 tarihinde Regus Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi (Non-Exec) olarak atandı. François bankacılık sektöründe 30 yıldan fazla yönetim deneyimine sahiptir. 2014 Ekim ayına kadar Banque Internationale à Luxembourg (“BIL”) İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Daha önceki yönetim deneyimleri arasında yönetici atamalarının yapılması da bulunmaktadır: BIP Investment Partners S.A., Dexia Group ve Sal. Oppenheimer jr. & Cie. S.C.A. François Castik Capital Partners'da Kıdemli Danışman Ortak ve Group la Luxembourgeoise SA, BIP Investment Partners SA, M&C S.p.A ve Cobepa SA'da Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. François ayrıca çok sayıda yardım kuruluşunun yönetim kurullarında görev almaktadır.

Regus Non-Executive Director - Nina Henderson

Nina Henderson

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi (Non-Exec)

Nina Henderson 20 Mayıs 2014 tarihinde yönetim kuruluna atandı. Kendisi şu anda Hikma Pharmaceuticals PLC şirketinin bağımsız yönetim kurulu üyesi ve CNO Financial Group (Bankers Life, Washington National ve Colonial Penn sigorta şirketleri) Yöneticisidir. Nina ayrıca, yatırım firmalarına tüketici endüstrisi değerlendirmeleri sunan Henderson Advisory'da Yönetici Ortaktır. Bestfoods'ta ve şirketin daha önceki adı olan CPC International'da 30 yıllık kariyeri sırasında uluslararası ve Kuzey Amerika genel yönetim ve icradan sorumlu pazarlama görevlerinde bulundu. Bunlar arasında Bestfoods Başkan Yardımcılığı ve Bestfoods Grocery Başkanlığı sayılabilir. Nina ayrıca AXA Financial Inc, Royal Dutch Shell plc., Del Monte Food Company ve Pactiv Corporation gibi farklı endüstrilerden çok sayıda şirkette Yönetici olarak görev aldı. Fen Bilimlerinde onur derecesiyle mezun olduğu Drexel Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesidir ve 2010 AJ Drexel Seçkin Mezunlar Ödülü sahibidir. Nina bunların yanı sıra Visiting Nurse Service of New York ve Foreign Policy Association'da Yöneticidir.