Regus Neo Business Pôle, Villeneuve d’Ascq, France

Haberler

Jamaika, İsrail ve daha pek çok ülkede yeni merkezler

Reading Time: 4 minutes

Regus, Maskat’tan Manchester’a kadar dünya çapında yeni merkezleri ile ağını genişletiyor. Esnek bir şekilde çalışabileceğiniz en iyi ve yeni yerleri keşfetmek için okumaya devam edin.

 

1. Toplantı ve yemek bir arada
Regus Lage Mosten A16, Breda, Hollanda

Regus Lage Mosten A16‘nın turuncu ve gümüş renkli ön cephesini gözden kaçırmak olanaksız. Cam kaplamalı, yüksek tavanlı girişi ise müşterilerinizde şüphesiz harika bir ilk izlenim bırakacak. İçeride aydınlık ve havadar ofis alanları (aşağıda), ortak çalışma alanları, toplantı odaları ve konferans odaları ile birlikte bu alanlara hizmet veren yeni bir restoran bulunuyor. Ayrıca tesis içinde oldukça fazla otopark alanı mevcut. Merkeze beş dakikalık yürüme mesafesinde olan Breda Prinsenbeek otobüs ve tren istasyonlarından hızlı bağlantılarla Amsterdam, Schiphol ve Rotterdam’a ulaşılabiliyor. Yakınınızdaki Breda kenti ekibinizi veya müşterilerinizi götürmek için başlı başına harika bir yer. Mükemmel Grote Kerk Kilisesi’ni ziyaret edin veya birinci sınıf restoranlar ya da barlardan birinde yemek yiyin.

2. Harika bir karşılaşma
Regus Centenary House, Salford, Greater Manchester, Birleşik Krallık

Avrupa’nın en büyük endüstri alanı Trafford Park’tan yalnızca birkaç yüz metre uzaklıktaki Regus Centenary House, bu parıldayan, cam cepheli gösterişli binanın en üst katında yer alıyor. 2.040 metrekareden fazla alanı kaplayan ofis ve ortak çalışma alanları mevcut. Manchester United taraftarları takımın Old Trafford stadyumuna tramvayla yalnızca on dakikada ulaşabilir. Eğer maç yoksa stadyum turuna çıkarak Düşler Tiyatrosu’nun (Theatre of Dreams) tadını çıkarabilir veya Red Devils müzesini ziyaret edebilirsiniz.

3. Kültür sığınağı
Regus Gare de Lille Flandres, Lille, Fransa

Bir iş merkezi nasıl şehrin ana tren istasyonundan daha uygun bir konumda olabilir? Yanı başında bulunan metro ve otobüs durağının avantajları ile, Regus Gare de Lille Flandres daha iyi olamazdı. Dört kata yayılmış olan bu merkezdeki etkileyici ofisler ve ortak çalışma alanları bölgedeki pek çok otel ile birlikte, Saint Maurice kilisesi ve Ancien Refuge müzesi gibi kültürel cazibe merkezlerine de oldukça yakın. Yakınındaki Euralille alışveriş merkezi ise alışveriş meraklıları için adeta bir cennet.

4. Karayipler’de ortak çalışma
Regus Kingston, New Kingston, Jamaika

Jamaika’da türünün tek örneği olan Regus Kingston, şehrin ticari bölgesinin kalbinde yaratıcı çalışma olanağı sunuyor. PanJam binasının 9. katında yer alan bu son derece modern ofis alanı hem küçük hem de orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına uygun, özgün ve heyecan verici bir çalışma ortamı sağlıyor. Norman Manley Uluslararası Havalimanı’na yalnızca 30 dakikalık mesafede olan merkezden Marriott Hotel, Pegasus Hotel ve Courtleigh Suites’e yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz. Engellilere yönelik hizmetlerin sunulduğu merkezin hem içinde hem de yakınında müşteriler için otopark bulunuyor.

5. Hem çalışın hem oynayın
Regus Hormuz Grand, Maskat

Seeb şehrinde Al Matar Caddesi üzerindeki Airport Heights’ta yer alan Regus Hormuz Grand, Maskat Uluslararası Havalimanı’ndan kara yoluyla yalnızca birkaç dakika uzaklıkta. Çeşitli ofis alanları ve toplantı odalarıyla birlikte, ortak çalışma alanları da mevcut. Dinlenme zamanınız geldiğinde, bölgedeki olanakları sizi adeta şımartacak. Umman’ın ilk 18 delikli golf sahasına sahip olan Muscat Hills Golf and Country Club’ın yanı başında olduğu bu merkezden büyük Markaz Al Bahja alışveriş merkezi veya kafeleri ve deniz manzarasıyla Seeb Corniche gibi popüler alanlara da kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Regus Lage Mosten A16, Breda, Hollanda

Regus Lage Mosten A16, Breda, Hollanda

 

6. Doğunun batıyla buluştuğu yer
Regus Maya Akar, İstanbul, Türkiye

İstanbul’un göbeğindeki ticari merkez boyunca uzanan ana arter olan Büyükdere Caddesi’nin üzerinde zarifçe yükselen 30 katlı cam kule, Regus Maya Akar‘a ev sahipliği yapıyor. Yürüme mesafesindeki kusursuz metro, taksi ve otobüs bağlantılarıyla merkez, bir zamanlar anıldığı gibi Şehirlerin Sultanı İstanbul’un (o zamanlar Konstantinopolis olarak adlandırılıyordu) birçok güzelliğine erişim sağlıyor. Yalnızca beş dakikalık bir kara yolu yolculuğu sizi şık alışveriş merkezi Akmerkez’e ulaştırıyor ve beş kilometrelik bir çapta çeşitli beş yıldızlı oteller bulunuyor. Ofisler, ortak çalışma alanları ve toplantı odaları seçeneklerinde yüksek kalitede güvenlik hizmetleri ile koruma sağlanıyor.

7. Yaratıklarla konforlu anlar
Regus Felcris Centrale, Davao City, Mindanao, Filipinler

Davao City bir endüstriyel merkez olarak hızla büyüyor ve Regus Felcris Centrale bu şehrin kalbinden yalnızca birkaç dakikalık mesafede yer alıyor. 10 katlı, mavi cam kaplı yeni yapı, yaklaşık 1350 metrekareye yayılan ve beş adet yüksek hızlı asansörün hizmet verdiği çalışma alanları sunuyor. Land Transportation Office otobüs durağı, dört kilometreden daha kısa mesafenizde bulunuyor. Yakınlarda kaliteli ofis binaları, evler, oteller ve bir de alışveriş merkezi yer alıyor. Bir mola vermeye ne dersiniz? Müşterilerinizi veya çalışma arkadaşlarınızı her boyutta timsahla yakınlaşabileceğiniz Davao Crocodile Park’a götürmeye karar verirseniz, Snapchat’e yepyeni bir anlam kazandırabilirsiniz.

8. Teknoloji şehri
Regus Kitchener, Ontario, Kanada

Üretime dayalı ekonomik mirasıyla Kitchener günümüzde dijital medya ve tıp bilimi gibi yüksek teknolojili sektörlerde yer ediniyor. Regus Kitchener, Kitchener’ın merkezindeki hareketli teknoloji alanında yer alan başlıca binalardan birinde modern ofis alanları sunuyor ve bu alanı yalnızca yerel girişimcilere değil, her sektöre erişilebilir kılıyor. Bu merkezi çevreleyen bölge, tarih ve cazibeyle dolu oluşuyla şehirde kalıcı bir yer edinmek isteyen her işletme için bu merkezi ideal adres haline getiriyor.

9. Gelişen bölge
Regus Pal Yam Business Centre LTD, Hayfa, İsrail

Hayfa şehrinin aşağı mahalleleri yükselişte. Ticari merkez olma özelliğinin düşüşte olduğu yıllardan sonra, bu şehir artık geçmişteki ününü geri kazandı ve hatta geride bıraktı. Regus Pal Yam Business Centre LTD, bu gelişen bölgenin tam ortasında stratejik olarak konumlandırılmış ve şehrin hem mevcut hem de gelişen iş olanakları için ideal bir üs olarak hizmet veriyor. Chalonot HaCity yerleşkesindeki en yeni binanın altıncı katında yer alan bu merkez, Maliye Bakanlığı ve Devlet Dairelerinin yakınında konumlanıyor. Eğlence olanaklarına kolaylıkla erişiliyor. Hemen yakınındaki Port of Haifa büyük bir genişleme göstererek, bir gastronomi ve kültür merkezine dönüştü.

10. Londra’nın lideri
Regus Vantage, Brentford, Greater London, Birleşik Krallık

Pek çok teknoloji şirketinin burada yer alması nedeniyle kimi zaman İngiltere’nin Silikon Vadisi olarak da anılan M4 bölgesinde bulunan Regus Vantage, özel ve ortak çalışma alanları, toplantı odaları, paylaşımlı masalar, konferans tesisleri ve daha fazlasını içeren tam teçhizatlı ofis alanları sunuyor. Modayla bezenmiş West London uzak değil, yani bu kolay erişilebilen ve mavi cam cepheli merkez, büyük şehrin hareketliliği ile banliyönün sakinliğini buluşturuyor. Eğer rahatlamak için seçenekler arıyorsanız, şehre inmeniz şart değil. Yüksek kaliteli restoranlar, barlar ve mağazalarla birlikte, Kew’s Royal Botanic Gardens’ın sakinliğini de burada bulacaksınız.

 

Ayrıca şu lokasyonlarda da merkezler açtık…

Regus Main Street, Royal Oak, Michigan, ABD

Regus Neo Business Pôle, Villeneuve d’Ascq, Fransa

Regus Alvik, Bromma, Stockholm

Regus Calgary McDougall, Kanada

Regus Willemswerf, Rotterdam, Hollanda

Regus Parktoren, Amstelveen, Hollanda

Regus Arena Business Park, Hilversum, Hollanda

Regus Sommerschield II, Maputo, Mozambik